Sweets  
.: Dzisiaj jest: 16.X.2021  08:49 :: Zaloguj Sie :: Stwórz Konto


MENU:

   + Pokaż Wszystkie

   Przeszukiwanie:
   

   
   + Szukaj
   + Dodaj Obrazek

   + Księga Gości
   + Linki


USERBOX:

Zaloguj się:

Login:

Hasło:NEWSBOX:

GRUNTOWNA MODERNIZACJA STRONY

Miło mi poinformować, iż strona przeszła dużą moderniz...

Więcej >>ADBOX:
Regulamin

 1. Każdy przeglądający niniejszą witrynę, użytkownik założonego na niej konta, oraz dodający skany oświadcza, że akceptuje niniejszy regulamin.


 2. Pod określeniem papierek rozumie się wszelkiego rodzaje opakowania, etykietki, pudełka, papierki po słodyczach. Pod określeniem słodycz rozumie się wszelkiego rodzaju przetwory i wyroby spożywcze, o charakterze cukierniczym, zawierające cukier (dopuszcza się wyjątki), oraz dające się określić w ramach zawartych na niniejszej stronie kategorii. Wyroby, które spełniają warunki bycia "słodyczem" w powszechnym tego słowa znaczeniu - a nie dające się określić w ramach zawartych na niniejszej stronie kategorii - opisuje się jako kategoria "Inne".


 3. O dodaniu skanu danego papierka decyduje tylko i wyłącznie administrator strony!


 4. Niniejsza witryna ma charakter całkowicie niekomercyjny a jedynie informacyjny. Zamieszczane tutaj skany papierków po słodyczach pochodzą z produktów ogólnodostępnych w sklepach. Zabrania się w jakikolwiek sposob pobierać, kopiować, przetwarzać skany pochodzące z tej strony. Jeśli dodawany jest skan papierka po produkcie, który nigdy nie był i nie jest powszechnie dostępny - należy mieć zgodę właściciela praw autorskich do projektu graficznego dodawanego obrazu.


 5. Ponadto, dodający skan/zdjęcie oświadcza, że jest jedynym i prawowitym właścicielem praw autorskich wykonanego pliku graficznego. W innych przypadkach dodający musi mieć zgodę na publikację od osoby która jest właścicielem praw autorskich wykonanego pliku graficznego.


 6. Dodawane mogą być jedynie skany/fotografie przedstawiające pusty papierek po słodyczu.


 7. Niniejsza strona nie ma charakteru reklamowego. Zabrania się przeprowadzania rankingów wśród znajdujących się na niej papierków. Opisy dotyczące zamieszczanych papierków po słodyczach mogą mieć jedynie charakter informacyjny. Prywatne opinie użytkowników będą mogły być wygłaszane na forum, jednak z zastrzeżeniem, że nie będą wymieniane nazwy żadnych produktów! Administrator strony zastrzega sobie prawo usuwania wpisów na forum/księdze gości, które łamią regulamin.


 8. Dopuszcza się zamieszczanie reklam na stronie - w formie "bannerów" lub tekstowej, jedynie w miejscach do tego przeznaczonych (odpowiednie boksy, podstrony), i jedynie za porozumieniem z administratorem witryny.


 9. Zabrania się używania słów ogólnie przyjętych za wulgarne czy obraĽliwe podczas wpisywania się w księdze gości, wypowiadania na forum czy dodawania nowego skanu. Administrator zastrzega sobie prawo do moderacji tekstów łamiących regulamin.


 10. Użytkownicy / odwiedzający stronę mają prawo do bezpłatnego założenia konta na stronie. Warunkiem jest nie powtarzający się login (wybranie loginu, którego wcześniej nie zarejestrowała żadna osoba), oraz posiadanie adresu e-mail. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują punkty za dodawane skany papierków (etykiet, opakowań itp.) po produktach spożywczych (słodyczach) - przyznawane w ilości od 1 do 5 (zależenie od jakości skanu, opisu oraz rzadkości występowania) - chyba, że jest określone inaczej w innych podstronach witryny (promocje, konkursy). Przyznającym punkty jest administrator strony.


 11. Użytkownikowi przysługuje prawo odwołania się od decyzji przyznania ilości punktów za dodany skan. Odwołanie należy przysłać administratorowi za pomocą formularza kontaktowego. Dodatkowo należy wnieść opłatę za rozpatrzenie wniosku, opłatę skarbową, recyklingową, akcyzę (w przypadku odwoływania się przez użytkownika spoza terytorium RP), wpisowe, frycowe, przedłożyć ostatni odcinek wpłaty na ZUS, lub odcinek potwierdzający odbiór RENTY i/lub EMERYTURY (żart) :-P


 12. Użytkownikowi nie przysługuje prawo odwołania się od decyzji zawieszenia konta przez administratora. (Zawieszenie konta przez administratora może nastąpić jedynie w przypadku, gdy użytkownik konta łamie niniejszy regulamin, ogólnie przyjęte normy i zwyczaje lub przepisy prawa...)


 13. Administrator strony pragnie przeprosić za używanie tak oficjalnego języka w niniejszym regulaminie (w większości miejsc). Administrator strony oświadcza, że jest osobą przepełnioną poczuciem humoru (różnego rodzaju: od abstrakcyjnego po sytuacyjny, ze szczególnym upodobaniem lingwistycznego), a brzmienie niniejszego regulaminu jest podytkowane najzwyczajniejszymi prawami NETYKIETY, i zwykłej przyzwoitości :) Poza tym administrator obiecuje na stronie więcej "jaj"...

READERBOX:

   + Czekolada
   + Kakao

   > Jak się robi CHIPSY


+ artykuł / > film


STATSBOX:

Statystyki:

Obrazków w bazie: 288
Obrazków oczekujących: 11

Użytkowników: 13
Dodanych linków: 5
Wpisów do księgi gości: 10
Aktualnie odzwiedzających: 1

Licznik odwiedzin: 1708063
Odwiedzin dzisiaj: 1

Dzisiaj jest: 16.X.2021  08:49

TOP 5 USERS:

micmaks (5)
pawel1990 (4)
gorfik (10)


INFOBOX:Ostatnia aktualizacja strony:
22.07.2007   10:01MISCBOX:


.: Regulamin | FAQ | Kontakt | Info i Nowości | W Planach | Podziękowania | O Autorze :.


Darmowe Pozycjonowanie
www.papierki.net www.papierki.net
© Copyright by Zborecque 2005-2008